Як збільшити дохід комп’ютерного клубу
Як збільшити дохід комп’ютерного клубу
Vlad Nazarkin  •  14.06.2020

Кожен власник бізнесу, пов’язаного з кіберспорту (комп’ютерний клуб, кібер-арена або інтернет кафе), прагне зробити його успішним і прибутковим. Для збільшення прибутку, підприємці, як правило, скорочують витрати або нарощують обсяг доходів. Оскільки клієнти комп’ютерного клубу приходять пограти на потужних ПК, про економію на обладнанні не може бути й мови. Отже, власники бізнесу змушені шукати додаткові можливості збільшення виручки. Наприклад, за рахунок збільшення загальної кількості клієнтів. Однак, той факт, що комп’ютерний клуб є оффлайн бізнесом і прив’язаний до місця розташування, робить його кількість клієнтів обмеженим, що не приведе до бажаного результату.

Як я можу збільшити продажі і почати заробляти більше?

Кращим рішенням в цьому випадку буде розвиток існуючої клієнтської бази і збільшення середнього чека. Погодинні тарифи і абонементи складають основну частину чека, і підвищення їх вартості може негативно відбитися на лояльності ваших відвідувачів. Ідея, однак, полягає в тому, щоб поліпшити досвід ваших клієнтів і дозволити їм витрачати більше під час відвідування вашого комп’ютерного клубу. Ви можете поліпшити клієнтський досвід, розширюючи свої послуги, зокрема, продаючи додаткові товари, такі як їжа, напої, фірмові футболки та атрибутику, послуги друку і т.д. Як тільки ви почнете продавати додаткові товари і послуги, вам потрібно буде вести облік кожного товару для контролю фінансової звітності та своєчасного поповнення асортименту. При великому товарообігу, допустити людську помилку стає досить легко. Тому, щоб уникнути такого ризику, а також з метою автоматизації процесу, власники комп’ютерних клубів використовують спеціальну облікову систему.

На ринку існує безліч подібних інструментів, але більшість з них розроблені для онлайн торгівлі та ресторанного бізнесу, і не адаптовані під потреби комп’ютерного клубу. Однак є кілька інструментів, які розроблені спеціально для вашої кібер арени або інтернет кафе. Такий інструмент зазвичай підтримує два інтерфейси (один для клієнта, а інший для адміністратора клубу).

При запуску сесії відвідувачам клубу необхідно стати членом спільноти і створити обліковий запис, який зазвичай називається Shell користувача. В інтерфейсі вони можуть поповнювати свій баланс, вибирати тарифи і абонементи, переглядати і запускати різні ігри, перевіряти новини вашого клубу, а також купувати товари в модулі “Магазин”.

З іншого боку, адміністратори клубу можуть керувати всіма комп’ютерами і їх резервами, розміщувати новини, оновлювати список доступних ігор, відстежувати кількість доступних ПК, обробляти замовлення клієнтів, а також вивантажувати звіти.

Таким чином, використовуючи такі системи, ви можете не тільки організувати процес продажів за допомогою модуля “Магазин” в інтерфейсі геймера, а й управляти всім комп’ютерним клубом. На жаль, не всі існуючі системи можуть покрити поточні потреби клубу, але серед всіх альтернатив Senet відповідає основним вимогам сучасного бізнесу. Варто також врахувати, що в 2020 році після пандемії COVID-19 комп’ютерні клуби повинні дотримуватися встановлених епідеміологічних правил, і програмне забезпечення повинно бути достатньо гнучким, щоб допомогти бізнесу адаптуватися до нових норм.

form blog form blog 2
Спробуйте SENET для вашого ігрового центру
Безкоштовна пробна версія на 7 днів без зобов'язань. Кредитна картка не потрібна.
image

Так які ж проблеми вирішує модуль "Магазин"?

Крім стандартних функцій для управління комп’ютерним клубом, Senet має вбудовану систему збуту, яка призначена для задоволення всіх потреб, пов’язаних з процесом продажів. Вона повністю автоматизує весь робочий процес, починаючи з того, як ваші клієнти дізнаються про доступні до продажу товари, і закінчуючи фінансовими звітами. Давайте розглянемо можливості модуля, які ви вже можете використовувати для збільшення вашого середнього чека:

Онлайн каталог товарів

Це перше, з чого ви почнете, як тільки вирішите продавати додаткові товари і послуги. Щоб уникнути безлічі питань від клієнтів, вам слід створити онлайн-каталог з усією актуальною інформацією про товари. За допомогою модуля “Магазин” ви можете легко імпортувати свої товари і відфільтрувати їх за такими категоріями, як їжа, напої, послуги і т.д. Вкажіть ціни на товари і завантажте яскраві фотографії, щоб ваші товарні картки виглядали привабливо. З огляду на останні зміни, викликані пандемією COVID-19, ця функція також допоможе зберегти дистанцію між відвідувачами, так як їм не потрібно вставати з-за ПК, щоб зробити замовлення. Не забудьте додати захисні маски і дезінфікуючі засоби в каталог товарів. Реалізувавши ці заходи безпеки, ви зміцните довіру ваших клієнтів і уникнете можливості втрати клієнта через відсутність маски.

Управління асортиментом і залишками

Як тільки ви продасте свій перший товар через модуль “Магазин”, вам потрібно буде подбати про поповнення залишків. Без системи управління залишками, з товарами, які проходять через комп’ютерний клуб, буде повна плутанина. Модуль складського обліку Senet дозволяє вести централізований облік кожного товару, забезпечуючи єдине джерело правдивої інформації про продавця, ціни продажу і покупки, специфікаціях і кількості наявних на складі одиниць товару. Повертаючись до запобіжних заходів від COVID-19, при ефективному управлінні складом, ви виключаєте можливість відсутності товару, тим самим усунувши необхідність для ваших гостей виходити за їжею, напоями або масками.

Створення онлайн замовлень

За допомогою онлайн-каталогу ваші клієнти можуть оформити онлайн замовлення і відправити його прямо в інтерфейс адміністратора для обробки. Не варто недооцінювати можливість створення замовлень онлайн, ручні процеси відволікають вашу команду від основних завдань. Дозвольте вашим клієнтам робити замовлення онлайн і тим самим ви позбавите своїх співробітників від паперової тяганини.

Відстеження статусу замовлення і отримання повідомлень

Ми знаємо, як складно часом стає відповідати на численні запити клієнтів про їх замовлення. І оскільки, в силу пандемії коронавіруса люди змушені тримати соціальну дистанцію, будь-які взаємодії між людьми стали ще більш небажаними. За допомогою модуля “Магазин” в оболонці клієнта ваші відвідувачі можуть відстежувати стан замовлення в режимі реального часу, не встаючи з-за комп’ютера. Більш того, ви допомагаєте вашим менеджерам обробляти замовлення швидше, так як вони отримують миттєві повідомлення і можуть комунікувати з клієнтом онлайн.

Інтегрована каса

Як тільки ви почнете продавати додаткові товари, каса стане обов’язковим інструментом, якщо ви не хочете надалі розбиратися в бухгалтерському обліку. Розрахунок доходів, витрат і податків – не найприємніше заняття, особливо коли ви можете витратити цей час на більш пріоритетні завдання. Кожне повноцінне програмне забезпечення для управління комп’ютерним клубом повинно мати можливість вести облік всіх платежів. Senet не є винятком, тут з інтегрованим касовим модулем ви можете створювати квитанції в один клік і обробляти операції за готівковим або безготівковим розрахунком.

Історія замовлень

Управління фінансами і підготовка щомісячних звітів стають ще більш болючими, коли все ведеться в паперовому вигляді. Цифрові рішення в цьому випадку значно економлять час. Senet дозволяє вашим клієнтам і співробітникам бачити історію покупок. Ваші клієнти можуть легко отримати інформацію про замовлення, а також відфільтрувати свої покупки по статусах. З іншого боку, адміністратори можуть легко створювати звіти, використовуючи дату / статус / товар і інші критерії фільтрів.

Існує безліч способів збільшити дохід вашого комп’ютерного клубу, кібер-арени або інтернет-кафе. Але лише деякі з них не завдають шкоди лояльності ваших клієнтів. Кращим способом збільшення доходу, виходячи з наших досліджень, є збільшення середнього чека за рахунок розширення асортименту товарів і послуг. Більш того, це позитивно позначиться на якості обслуговування клієнтів. Щоб уникнути паперової тяганини, людських помилок і зосередитися на пріоритетах, власники комп’ютерних клубів використовують облікову систему. Оскільки більшість цих систем орієнтовані на онлайн торгівлю і ресторанний бізнес, переконайтеся, що обране вами програмне забезпечення, в результаті, задовольняє більшість ваших потреб.

Виходячи з нашого досвіду, надійне рішення для управління комп’ютерним клубом має включати в себе наступні можливості: інтерфейс для клієнта і адміністратора, карту управління ПК, модуль резервування ПК, цінові пропозиції та програму лояльності, а також модуль “Магазин”. Що стосується останнього, ефективна система повинна мати онлайн-каталог товарів, модуль управління складом, створення замовлень, систему повідомлень і статуси відстеження замовлень, вбудовану касову систему, а також історію замовлень для ведення фінансових звітів. Всі перераховані функції ви вже можете спробувати безкоштовно з Senet.

Хочете побачити Senet в дії? Натисніть тут, щоб отримати безкоштовну пробну версію і скористатися всіма перевагами облікової системи.

Тисячі підприємств довіряють SENET Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Будьте в курсі подій з Senet
Ми будемо тримати вас в курсі всього, що відбувається у світі кіберспорту.