Ігрова індустрія стала занадто великою, щоб продовжувати її ігнорувати. Понад два мільярди людей у всьому світі вважають себе геймерами, а відеоігри щорічно приносять величезний прибуток організаторам турнірів і власникам кіберклубів. Ігри – це не просто хобі, це спорт і основне джерело доходу для багатьох відомих гравців.
Відеоігри набули такого широкого поширення завдяки тому, наскільки вони захопливі та прості. Фанати можуть грати вдома, у комп’ютерному клубі та брати участь у турнірах. Вони використовують персональні комп’ютери, ноутбуки, консолі та навіть смартфони. Кіберклуб та ігрові зали – популярне місце для відеоігор, тому що в них зазвичай є якісний інтернет і спілкування в колі однодумців.
Важливе місце в бізнес-плані комп’ютерного клубу займають ігри, які ви збираєтеся пропонувати гравцям. Бібліотека має містити найпопулярніші та найновіші ігри, щоб не відставати від аудиторії. Крім того, вам також необхідно подбати про комерційну ліцензію. Вона дасть вам змогу легально надавати ігрові послуги, а ваші клієнти зможуть брати участь у турнірах. А поки що ми пропонуємо вам розглянути кілька факторів, які можуть вплинути на вибір ігор для вашого клубу, і дізнатися, які продукти принесуть реальний прибуток і аншлаг у вашому закладі.
Кіберспорт – це широке поняття, до якого входять змагання, ставки та інші активності, пов’язані з відеоіграми. Як і у звичайних видах спорту, у кіберспорті є команди, турніри та вболівальники. Це прибуткова галузь і свого роду бізнес для розробників ігор, найкращих гравців та організаторів подібних заходів. Успіх ігор, турнірів і команд визначається кількістю залучених людей і рівнем їхньої залученості. Він визначає, скільки переглядів і який призовий фонд отримує конкретна гра.
Популярність кіберспорту залежить від країни та регіону, а також від популярності жанрів та ігор. У першій половині 2020 року США лідирували в кіберспорті із загальним призовим фондом у 7 мільйонів доларів. За ним ідуть Китай (3 мільйони доларів) і Корея (2 мільйони доларів). Найпопулярніші ігри в США – Dota2 і Counter-Strike. Як правило, у більшість кіберспортивних ігор грають на комп’ютерах; однак геймери також використовують консолі, смартфони та планшети.
Нижче представлені найкращі кіберспортивні ігри, які користувалися великою популярністю в клубах протягом 2021 року.