Підбиваємо підсумки 2022 року з SENET
Підбиваємо підсумки 2022 року з SENET
Kate Shevchenko  •  25.01.2023

Почнемо Новий Рік з короткого огляду основних подій 2022 року. Це був рік викликів та великих досягнень, у якому ми також заклали відмінний фундамент для більшого прогресу в майбутньому. Отже, давайте ще раз озирнемося назад і відсвяткуємо зміни, що відбулися в SENET 2022 року. SENET 2022

Відхід зі старих ринків, відкриття нових

Найбільша трансформація відбулася у лютому 2022 року, коли компанія ENESTECH Software вирішила вивести SENET із Росії та Білорусі. Компанія ENESTECH зародилася в Україні, де живе та працює більшість співробітників. Тому коли Росія вторглася в Україну через Білорусь, компанія швидко прийняла рішення відмовитися від підтримки комп’ютерних клубів обох ворожих країн. З березня 2022 року SENET більше не доступний у Росії та Білорусі, всі акаунти були заблоковані, а продажі припинено. 

Станом на січень 2022 року Росія була одним із найбільших ринків для SENET – ПЗ було встановлено майже у 68% клубів по всій країні. Враховуючи, що всього в Росії налічувалося близько 2000 закладів, відмова від такої великої кількості клієнтів вимагала швидкої експансії на нові ринки, що ми й зробили. 

За останній рік компанія SENET відкрила свої представництва у 23 нових країнах, включаючи Китай, Велику Британію, Францію та В’єтнам. Компанія подвоїла кількість клієнтів у США, отримала ще 100 клієнтів у Казахстані та стрімко вийшла на ринок В’єтнаму. 

В'єтнам: початок нових партнерських відносин

У квітні 2022 року компанія ENESTECH Software відкрила нову юридичну особу у В’єтнамі. Менш ніж за рік SENET вже використовується у найбільших франчайзингових клубах країни. Один із них, CyberCore, відкрив зовсім новий заклад преміум-класу у місті Хошимін, який з першого дня працює на програмному забезпеченні SENET. Ця подія започаткувала нову співпрацю, в рамках якої майже 700+ ігрових центрів CyberCore можуть незабаром перевести на SENET.

form blog form blog 2
Спробуйте SENET для вашого ігрового центру
Безкоштовна пробна версія на 7 днів без зобов'язань. Кредитна картка не потрібна.
image

Університети, аеропорти та нові сфери застосування SENET

Ігрові арени з’являються по всьому світу, включно з університетськими кампусами та аеропортами. Університети намагаються допомогти студентам створити спільноти та об’єднатися за спільними інтересами, а аеропорти роблять усе можливе, щоб розважити мандрівників у перервах між рейсами. У 2022 році з’явилися нові можливості використання SENET, а ряди користувачів SENET поповнилися відомими навчальними закладами та великими аеропортами.  

Чотири університети США вже використовують SENET в ігрових залах, створених для студентів на території кампусу. Серед них – Університет Брауна з найбільшою кіберспортивною командою в Лізі плюща, який вирішив використати SENET для віддаленого доступу до ПК і легкого звітування про роботу ігрового залу.   

У грудні 2022 року Міжнародний аеропорт Дубая відкрив ігровий зал в одному з терміналів, що пропонує 40 ігрових станцій з ПК і консолями. Він працює на програмному забезпеченні SENET і обладнанні ROG, забезпечуючи унікальний ігровий досвід для тих, хто очікує свого рейсу.   

Завдяки цим новим варіантам використання SENET став ще більш гнучким, що робить автоматизацію бізнесу дійсно можливою для будь-якого ігрового простору в будь-якому місці. 

Настрій року: клієнтоорієнтованість

Протягом усього 2022 року наша команда розробників провела 56 інтерв’ю з клієнтами та 17 опитувань. SENET Backlog тепер функціонує як додаткова платформа, на якій користувачі можуть залишати свої пропозиції для розробників і голосувати за ідеї інших користувачів. У 2022 році зв’язок із клієнтами було значно поліпшено, щоб нові оновлення та розробки в межах SENET ґрунтувалися на реальних бізнес-потребах клубів, а не на припущеннях.    

У результаті командою було проаналізовано 765 користувацьких ідей, впроваджено 18 патчів і 11 релізів, а також понад 30 функціональних поліпшень SENET, розроблених на основі користувацьких пропозицій. Це гігантський обсяг роботи, і ми ще раз висловлюємо подяку всім нашим клієнтам, які надають свій досвід нашій команді. Ви надихаєте нас на створення кращого продукту.  

Тисячі підприємств довіряють SENET Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Нові функції та можливості

Ми з гордістю можемо сказати, що за останній рік SENET значно покращився. Орієнтованість на клієнта дала нам змогу перетворити його на більш зручне і функціональне програмне забезпечення. Ми додали в SENET 99 нових функцій, що включають більш ефективні способи залучення геймерів до кіберспортивних клубів, сучаснішу цифрову вітрину на клієнтських ПК, потужнішу платформу онлайн-бронювання місць, безліч інтеграцій з платіжними системами, популярними в різних країнах, і абсолютно новий функціональний інтерфейс для бездискової системи SENET.  

Незважаючи на всі злети і падіння, цей рік був хорошим для SENET. Ми плануємо продовжувати тісне спілкування з наявними та потенційними користувачами, ставлячи в центр розробки програмного забезпечення потреби бізнесу та ігровий досвід. Ми з нетерпінням чекаємо появи ще більшої кількості цікавих функцій, щоб зберегти динаміку, набрану в 2022 році, або прискорити її ще більше.   

  

За прекрасний 2023 рік! Ура! 

Будьте в курсі подій з Senet
Ми будемо тримати вас в курсі всього, що відбувається у світі кіберспорту.