Як кіберклуб стає суспільним лідером
FPS Center відкрився у Варшаві тільки у січні 2022 року, але вже став важливим просвітнім та благодійним пунктом для геймерів всього світу.
Польща 3 80
Локація Центри ПК
Польща 3 80
Локація Центри ПК

Про FPS Center

З самого початку FPS Center позиціонує себе як простір побудований спеціально для швидкозростаючої геймерської спільноти. Саме тому техніка не є єдиною гордістю центру – активна громадська діяльність є так само важливою, як і fps місцевих відеокарт.

Все ж глянемо на техніку

21 кастомних компʼютерів


Найпотужніша відеокарта у світі
Nvidia RTX 3090 OC

Найкращий ігровий процесор
Intel 10900KF OC

Найшвидший монітор у світі
Asus ROG Swift 360hz

Чим зайнятись у FPS Center

 • Просто пограти
 • Тренуватись у букемпах
 • Грати компанією
 • Вчитись
 • Організовувати заходи та свята
 • Взяти участь у турнірі
 • Знімати стрими та трансляції
 • GPU/CPU обчислення для додаткового доходу клуба

Day Center by AMD

За підтримки AMD FPS Center став першим підписником SENET, що надав своє приміщення для допомоги біженцям.

Day Center by AMD це благодійна ініціатива FPS Center для підтримки українців у адаптації до життя у Польщі після того, як вони мали втікати від війни у власній країні.

З 30 травня по 30 червня 2022 року діти та дорослі з України можуть відвідати FPS Center та використовувати його техніку безкоштовно. Для дітей організовуватимуть заняття з професійними кіберспортивними тренерами, вони також зможуть пограти в улюблені ігри. В той самий час дорослі матимуть можливість попрацювати за компʼютерами, шукати роботу та вивчати польську мову.

У центрі працюватимуть україномовні асистенти, готові допомогти в будь-якій ситуації. Хрумчики та напої також надаються безкоштовно.

Як FPS Center будує спільноту навколо ігр

З його відкриття у січні 2022 FPS Center активно організовував заходи, у тому числі у партнерстві з іншими організаціями. Тут грали польські кіберспортивні команди AVEZ та PSQ, також клуб співпрацював з Польською кіберспортивною лігою та організацією LDN UTD.

У перший місяць роботи FPS Center вже брав участь у загальнонаціональному благодійному зборі для підтримки громадської охорони здоровʼя – The Grand Finale of The Great Orchestra of Christmas Charity Foundation.

Спецпропозиції по суботах, регулярні турніри з Fortnite та LoL формують позитивний образ сучасного геймінгу, поширюють знання про індустрію серед любителів та їхнього оточення, створюють активну спільноту на базі кіберклубу.

Як FPS Center користується SENET

Ми надзвичайно раді тому, що своїм продуктом можемо підтримати FPS Center. ENESTECH народився в Україні, тому громадські ініціативи FPS Center нам близькі. Так приємно бачити, що компʼютерні клуби стають не тільки місцями відпочинку, а більше соціальними точками збору, що обʼєднують людей свого міста та всього світу.
Ельчін Алієв
CEO, ENESTECH Software
Ми вдячні ENESTECH за участь у нашому проєкті і надання програмного забезпечення з повноцінною технічною підтримкою. За допомоги SENET відвідувачі кулубу можуть без проблем користуватися всіма компʼютерами – дякуємо за це! Day Center by AMD показав, що кіберклуб може бути суспільним хабом і використовуватись не тільки для геймінгу. Крім гри на найкращих ПК у світі, гості приходять до нас вчити мову, отримувати інформацію про страхування та життя у Польщі, навчатися та брати участь у кіберспортивних воркшопах. Ми б хотіли, щоб більше українців відвідали наш центр для підтримки та адаптації в цей складний час.
Марчін Чечот
Засновник, FPS Center
Отримати кейс у форматі PDF

  Розкажемо вашу історію
  Ми залюбки поділимося з міжнародною спільнотою вашими порадами щодо автоматизації бізнесу. Напишіть нам, якщо готові стати героєм нашої наступної статті.
  Улюбленець найкращих команд світу
  Історії успіху клієнтів SENET
  Game Battle Arena
  ...
  Читати