Марокко 1 30
Локація ігровий центр ПК
Марокко 1 30
Локація ігровий центр ПК

Потреба бізнесу

Багато чого змушувало мене нервувати, коли я відкривав власну ігрову арену в Марокко. Хоч сам я геймер і багато чого знаю про ігрове обладнання та софт, особливо збивало з пантелику налаштування бізнес-процесів в арені та їхня автоматизація. Мені потрібна була порада експертів.

Я розглядав послуги трьох різних постачальників програмного забезпечення для управління компʼютерним клубом: SENET та двох інших. Проте, один надавав послуги лише всередині своєї країни і не працював на міжнародному ринку, а другий довго відповідав на питання, не надавав повної інформації і взагалі не був зацікавлений у спілкуванні зі мною як з потенційним клієнтом.

Рішення:

Від комунікації зі сторони команди SENET я був в легкому, але приємному, шоці. З нашої першої розмови з представником компанії я відчував, що мене слухають і надають максимум уваги. Я отримав доступ до тріальної версії продукту, ба більше, мені його повністю налаштували. Техпідтримка була доступна цілодобово з самого початку, надаючи відповіді на всі мої питання і швидко підлаштовуючи SENET під потреби моєї арени.

Ось 3 головні якості SENET, що мені сподобались найбільше.

 1. Аналітика та безпека
  Я бачу кожен процес у закладі, навіть якщо фізично мене там немає. Для зручності всі дії згруповані у вкладки, легко зчитуються через браузер у SENET. В будь-який моментя може подивитись на продажі Кока-Коли, дізнатись які клієнти зараз сидять за яким ПК, чи додав персонал нові товари до магазину. Я навіть можу контролювати процеси на компʼютерах віддалено.
  SENET буде хорошим варінтом для власників, що воліють слідкувати за роботою свого персоналу, бо кожен крок співробітника кіберклубу можна відслідкувати через платформу. До того ж мало хто захоче проводити нечесні маніпуляції в системі, якщо менеджмент все бачить.
 2. Сучаний і функціональний UI
  Наші відвідувачі легко орієнтуються і інтерфейсі SENET. Тут для них все в одному місці: і всі ігри, що ми пропонуємо, і особистий акаунт із коштами на балансі, і навіть електронне меню, з якого можна зробити замовлення іжі та напоїв, не встаючи з місця.
  Видно, що розробники SENET знають своїх користувачів. Це видно з дизайну і функціональності продукту.
 3. Бездискова система SENET Boot
  Найкраще рішення, що я бачив. Його альтернативи на ринку коштують так само, але не є такими ж ефективними як SENET Boot. Цим аддоном SENET надає швидку та безпечну загрузку компʼютерів по мережі, але й залишає можливість за клубом відмовитись від неї і перейти на загрузку з SSD. Проте, я вважаю, що без бездискової системи ефективна робота кіберарени просто неможлива.

Що ви можете порекомендувати тим, хто зараз шукає програму для управління компʼютерним клубом?

Я б порадив одразу сконтактувати із командою SENET. Вони надзвичайно професіональні. Команди маркетингу та міжнародних продажів дійсно думають про кінцевого користувача, намагаються зрозуміти їх потреби, виділяють час на те, щоб детально пояснити, що саме є SENET. На додачу SENET швидко і легко встановлюється. Така швидкість налаштувань дуже цінується, бо потім все працює як годинник!
Mehdi Akhannouch
власник Game Battle Arena
Завантажити PDF цього кейсу

  Про клієнта

  Game Battle Arena – сучасний кіберклуб у Марокко із високотехнологічним ігровим обладнанням, що ставить за мету розповсюджувати культуру кіберспорту. Тут є все, що потрібно геймерам: зал із компʼютерами, зона консолей, гоночний автосимулятор і невеликий магазинчик, що продає геймерське обладнання. Game Battle Arena стала першим закладом у Марокко, який організував турнір з FIFA23. Зараз арена регулярно співпрацює із місцевими школами та університетами для створення більшої кількості змагань з Valorant і FIFA23.

  Власник закладу Мехді Ахануч використовує SENET на пакеті підписки Бізнес. За словами Мехді, він обрав цей пакет, бо він надає повний функціонал платформи та всі переваги для аудиту та контролю за процесами кіберарени.

  Розкажемо вашу історію
  Ми залюбки поділимося з міжнародною спільнотою вашими порадами щодо автоматизації бізнесу. Напишіть нам, якщо готові стати героєм нашої наступної статті.
  Улюбленець найкращих команд світу
  Історії успіху клієнтів SENET
  Як кіберклуб стає суспільним лідером
  Як кіберклуб стає суспільним лідером
  ...
  Читати